درباره تیم چالاک - طراح نرم افزار حسابداری کارگاه تیرچه بلوک

تیم چالاک متشکل از 11 نفر از برنامه نویسان حرفه ای است که در زمینه طراحی نرم افزارهای حسابداری و طراحی سایت فعالیت می کند. در سال 1389 به درخواست تعدادی از کارگاه های تیرچه بلوک تصمیم گرفتیم نرم افزار حسابداری مختص کارگاه های تیرچه و بلوک را طراحی و برنامه نویسی کنیم و در طی 8 ماه نسخه اولیه را طراحی کردیم. 

لوگوی چالاک تیرچه

به مرور و بنا به درخواست کارگاه ها این برنامه را بهبود دادیم و هر سال امکانات و بخش های بیشتری را به آن اضافه کردیم.

اکنون با گذشت 13 سال از توسعه نرم افزار کارگاه تیرچه بلوک، با اطمینان می توانیم بگویمم این نرم افزار در تمام ایران و حتی کشورهای همسایه نظیر ندارد.

در این مدت 13 سال بیش از 400 نسخه از این نرم افزار در سراسر کشور برای کارگاه ها نصب شده است و راحتی و رضایت این نرم افزار باعث شده است که ارتباط صمیمی با استادکاران این حوزه داشته باشیم.

تیم چالاک به این نرم افزار ایمان دارد و این اطمینان را به شما می دهیم که در صورت استفاده از این نرم افزار بسیار راضی خواهید بود و از پشتیبانی کامل آن بهره مند خواهید شد.

8

مزیت استفاده از نرم افزار کارگاه تیرچه بلوک چالاک

graduation hat 02

نرم افزار تخصصی برای تیرچه بلوک

نرم افزار تیرچه بلوک چالاک به صورت تخصصی برای این کسب و کار طراحی شده که امکانات آن همه امور کارگاه تیرچه و بلوک را پوشش می دهد . برای همین به دور از پیچیدگی طراحی شده و یادگیری نرم افزار بسیار آسان است

bell time

پشتیبانی نرم افزار

از روزی که نرم افزار را خریداری می کنید از پشتیبانی قدرتمند و مستقیم بهره مند خواهید شد. برای نسخه ویژه 3 سال و برای نسخه کامل 2 سال پیشتیبانی رایگان خواهید داشت .پشتیبانی به صورت غیر حضوری و از طریق اینترنت یا تماس تلفنی خواهد بود

study light

طراحی ویژه نرم افزار

نرم افزار تیرچه بلوک چالاک بر پایه نظرات و پیشنهادات مدیران کارگاه های تیرچه سازی و تولید قطعات بتنی طراحی شده است . در طی چندین سال نرم افزار قدرتمندی برای این کسب و کار طراحی شده است که همه نیاز های مشتریان ما را برطرف کرده است

داستان تیم چالاک سیستم

تیم چالاک سابقه 15 ساله در زمینه طراحی برنامه های حسابداری و طراحی فروشگاه اینترنتی را دارد. تیم چالاک، تیمی خبره و متخصص و خوش قول که پشتیبانی 24 ساعته را برای نرم افزارهای خود ارائه می دهد. 

کافی است تنها یکبار از نرم افزارهای چالاک استفاده کنید و از کیفیت برنامه های ما بهره مند شوید =.